LR Colostrum a atesty

sgs-institut-fresenius-logo

SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH

je největší světová testovací a certifikační společnost. Funguje od roku 1878. V současnosti se společnost rozrostla a získala významné jméno na světovém trhu jako ochránce spotřebitelů, kdy provádí nákladné testy. Hodnotí produkty napříč trhem a geografickými zónami.

LR potravinový doplněk s označením SGS INSTITUT FRESENIUS Pečeť kvality je právě Colostrum. 

Značka SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH na obale výrobku garantuje: „Produkt je ověřený, kvalitní a hodnotný.“
Firma LR ráda své zákazníky přesvědčujeme o kvalitě. Proto vedle SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH oslovila i další světová testovací centra pro svoje další produkty.

Odkazy:
www.qualitaetssiegel.net - průběh kontroly
www.qualitaetssiegel.net - výsledky kontrol

Další získané certifikáty pro LR Health & Beauty

Zastavte se na chvilku a podívejte se na všechny produkty firmy LR (oficiální web). Pokud máte zájem speciálně jen o produkty z Aloe Vera, tak se podívejte na e-shop, který je  zaměřený pouze na produkty z Aloe Vera od LR.

 

iasc-logo-male_1

IASC (The International Aloe Science Council)

Je mezinárodní certifikační společnost (vědecká rada), která potvrzuje skutečné množství Aloe Vera v produktech a surovinách. Jde o audit a zahrnuje kontrolu výrobního zařízení a odběr vzorků každého výrobku, který je předložen k certifikaci.

Pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera a právě firma LR a její potravinové i kosmetické produkty z Aloe Vera se může tímto certifikátem chlubit každý rok.

Takto oceněné produkty z Aloe vera si objednejte na e-shopu: www.produkty-aloevera.cz.

dermatest_logo

Dermatest (Research Institute for Reliable Results)

Dermatest je významná německá certifikační společnost, která provádí lékařské a dermatologické testy kosmetických a farmaceutických výrobků, v ČR je to DTest.
Certifikát od Dermatestu získají ty kosmetické výrobky, které nealergizují, jsou vysoce kvalitní a prospěšné pleti. Testy se provádějí v jejich laboratořích v Německu. 

Celá řada LR kosmetických přípravků se může pochlubit označením pečetí od Dermatestu, tudíž je garantováno, že je výrobek bezpečný a kvalitní.