Kapsle Colostrum Compact 360 tabl + doprava zdarma

2 hodnocení
Akce Tip
LR Health & Beauty Kapsle Colostrum Compact 360 tabl. 0001 11
ZdarmaZdarma

V současnosti stále více vědeckých studií prokazuje, že mlezivo má velmi vysokou, až enormní hodnotu
pro lidský organismus
, přes 5950 vědeckých studií to dokazuje.

Colostrum Direct je vhodný pro dlouhodobé užívání.

  • Pouze z vybraných alpských chovů
    (asociace DACH) - BIO
  • Zpracování colostra probíhá v Německu
  • Neobsahuje konzervační látky, anabolické steroidy
  • Certifikováno Institucí Fresenius

 Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle, zapijte vodou. Nezapíjejte teplými nápoji.

6 balení vystačí na 6 měsíců.

6 700 Kč
Objednáno

Kolostrum: zázrak přírody

Tato životodárná tekutina je přírodou navržena tak, aby pomohla novorozencům, krátce po porodu, ve fázi poporodní (do 0-6 hodin), k překonání úskalí převodu z teplého, sterilního a vodního prostředí do chladu, drsného a nepřátelského světa, naplněný množstvím infekčních organismů, negativními vlivy na životní prostředí a jedů. Je to skutečně zázrak. Tato smetanovitá kapalina je bezesporu nejsilnějším zdrojem potravy pro savce (do které patří i Homo Sapiens (lidstvo), a proto první "jídlo" z kolostra je považována za nejdůležitějším v lidským životě.

"Colostrum od LR je šetrně zpracovaný prémiový produkt. Jako každá jiná přírodní surovina podléhá i ona obvyklým nuancím. Může se tedy stát, že se jeho chuť nebo konzistence mění podle okolností, prostředí. Na kvalitu a obsah hodnotných látek to však nemá vliv. To LR garantuje kompletním měřením a pravidelnými kontrolami, mj. SGS INSTITUTU FRESENIUS."
Sabine Larsen-Vefring, ředitelka Vývoje produktů a kontroly kvality výživy LR

INSTITUT FRESENIUS Quality seal je jednou z nejpřísnějších testovacích pečetí na trhu. SGS INSTITUT FRESENIUS navazuje na kontroly, které provádí sama LR, a znovu podrobně monitoruje zpracování produktů, mezi nimi i Colostra. Všechny kroky jsou pečlivě kontrolovány - od syrového mleziva, přes zpracování, až po hotový produkt. 

Kvalita Made in Germany

Vysoká kvalita Colostra do LR je dána tím, že jsou všechny výrobní kroky podstupovány kompletně v Německu a jsou důsledně kontrolovány.

1. kontrola: kvalita suroviny

LR používá výhradně mlezivo z prvních hodin po porodu, a to od krav z německých chovů. Pro účely našeho produktu se používají pouze přebytky mleziva, tedy pouze to, co t elátka nevyužijí. Každá šarže produktu je zpětně vysledovatelná až k výrobnímu statku.

2. kontrola: kvalita zpracování

Kompletní zpracování syrového mleziva probíhá pod přísnou kontrolou LR. Všechny kroky dodatečně kontroluje také nezávislý SGS INSTITUT FRESENIUS. Zaměřuje se nejen na zpracování, ale také na provoz.

3. kontrola: kvalita hotového produktu

Každá výrobní šarže je LR obsáhle prověřována. Zaměřujeme se na mikrobiologické a fyzikální parametry, stejně jako na koncetraci hodnotných látek. Totéž opakovaně kontroluje také SGS INSTITUT FRESENIUS, a to nezávislými laboratorními analýzami a skrytými testovacími nákupy.

Doplněk stravy - kapsle obsahující odtučněné kolostrum

Složení: 77 % prášku z kravského kolostra (prášek z kravského kolostra, odtučněný), želatina, dělící prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), barvivo (oxid titaničitý).

Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle, zapijte vodou. Nezapíjejte teplými nápoji.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenné denní dávkování (2 kapsle/den). Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a v chladu.

Nutriční hodnoty ve 100 g v denní dávce (2 g)
Energetická hodnota (kJ/kcal) 1583/378 16/4
Tuky 4,1 g < 0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g < 0,1 g
Sacharidy 9,9 g 0,1 g
- z toho cukr 7,3 g <0,1 g
Bílkoviny 75 g 0,8 g
Sůl 0,65 g < 0,01 g

 

Vhodné ke čtení:

Existuje přes 5950 vědeckých studií a přesto se pacient o kolostru v ordinacích moc nedozví. Studie neprokázali žádné negativní účinky, tudíž je možné říci, že Kolostrum je jeden z mála produktů, který má tak pozitivní závěr ze studií vliv Kolostra.

Co je to Kolostrum a proč vám ho osobně doporučuji.
Co všechno chcete o Kolostru vědět?
Kolostrum od LR je certifikované významnou společností.


Jaký vliv má Kolostrum na průběh chřipkového onemocnění?
Kolostrum a novorozenecký zánět spojivek
MUDr. Jiří Štefánek - Epidemiologická studie ze San Valentino: „Colostrum, ať již u zdravých subjektů nebo u pacientů s vysoce rizikovým kardiovaskulárním onemocněním, může být až 3x efektivnější než vakcína pro prevenci chřipkovitých onemocnění.
Kolostrum NENÍ placebo dokazuje studie dvou finských vědců >> a dvou německých vědců >>

Potřebujete poradit s užíváním? Neváhejte a pište na lenka.husarikova@produkty-colostrum.cz
nebo volejte na tel.: 773 370 302

konkurencni-vyhody

Kód Kód: 0001-11
Jméno značky: LR Health & Beauty
Kategorie: Colostrum kapsle

Zjistěte si, v čem vám Colostrum bude prospěšné